Filtry produktów

Lista produktów marki MADO GmbH

MADO od ponad 50 lat spełnia wymagania profesjonalistów z branży rzeźniczej, przetwórstwa mięsnego, zakładów utylizacyjnych, supermarketów i gastronomii.

MADO od ponad 50 lat spełnia wymagania profesjonalistów z branży rzeźniczej, przetwórstwa mięsnego, zakładów utylizacyjnych, supermarketów i gastronomii. Oni oczekują jakości, wydajności, stabilności i wartości. Dobre powody stoją za sukcesem marki, a specjalne maszyny MADO są obecnie uznawane za wiodące produkty w swoim sektorze.

Innowacje to kluczowa cecha firmy MADO, upraszczając pracę w przetwórstwie mięsnym poprzez ciągłe wprowadzanie nowych rozwiązań systemowych, takich jak nowe rozdrabniacze do ekstruzji. Długą żywotność maszyn MADO zapewnia ciężka praca oraz liczne testy i eksperymenty przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, a także stałe kontrole jakości podczas procesu produkcyjnego.

Firma MADO kładzie nacisk na jakość, utrzymując zarządzanie jakością i zapewniając, że wszystkie ich maszyny są zgodne z dyrektywą UE dotyczącą maszyn. Punktualne dostawy i niezawodny serwis wewnętrzny są integralną częścią usług oferowanych przez MADO, uzupełniając wsparcie terenowe świadczone przez ich pomocnych pracowników. 

Nogi do piły Mado

MADO GmbH

Nogi do piły Mado

nr producenta 651281480

210,00 zł netto
258,30 zł brutto
Uszczelka MaDo

MADO GmbH

Uszczelka MaDo

nr producenta 531 47 05 30

9,34 zł netto
11,49 zł brutto
Ładowanie...