EFA: Historia i oferta urządzeń dla przetwórstwa mięsnego

Firma EFA to prawdziwa legenda w branży przetwórstwa mięsnego, która ma korzenie sięgające aż 1919 roku, tuż po zakończeniu I Wojny Światowej. Założona przez Richarda Schmida i Waltera Wezela, firma szybko zdobyła uznanie dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie technologii i wyjątkowej opiece serwisowej.

Dlaczego EFA to symbol jakości?

EFA stała się symbolem profesjonalizmu i jakości w Niemczech i na świecie. Jej urządzenia są uznawane za miarę w zakresie profesjonalnego przetwórstwa mięsnego, a ich renoma jest niezmiennie wysoka.

Innowacyjne, trwałe, precyzyjne. Maszyny i produkty EFA charakteryzują się najwyższą jakością i dumnie noszą etykietę "Made in Germany". Wieloletnie doświadczenie w uboju, rozbiorze i wymaganiach technicznych przemysłu hodowlanego i przetwórstwa mięsnego są cenione przez klientów z całego świata.

Profesjonalna obsługa klienta przez wyszkolonych i wysoce zmotywowanych pracowników cieszy się zarówno krajowym, jak i międzynarodowym uznaniem. EFA zdobyła wiodącą pozycję na światowym rynku w sektorze uboju i rozbioru - jesteśmy niezawodnym partnerem handlowym wybieranym w ponad 50 krajach.

Innowacyjne rozwiązania produktowe, pierwszorzędna jakość przetwarzania, kompleksowa obsługa klienta i długoterminowa dostępność części zamiennych gwarantują wyjątkowo długą żywotność produktów EFA. Zaufaj EFA, aby uzyskać najwyższą jakość w przetwórstwie mięsa.

Oferta urządzeń EFA

W bogatej ofercie znajdziesz szeroką gamę urządzeń marki EFA, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

  • Piły rozbiorowe - Wyposażone w elektroniczny hamulec wybiegowy i ogranicznik głębokości, zapewniają precyzyjne i bezpieczne cięcie. Lekka konstrukcja i mocny silnik chłodzony powietrzem to ich kolejne atuty.
  • Piły ubojowe - Idealne do uboju i przetwarzania mięsa. Ich solidna, wodoodporna konstrukcja gwarantuje łatwość w czyszczeniu i spełnia najwyższe standardy higieny.
  • Noże pneumatyczne - Dzięki cichej i prawie bezwibracyjnej pracy zapewniają wysoką jakość cięcia. Lekka konstrukcja i łatwa wymiana ostrzy zwiększają ich funkcjonalność.
  • Aparaty ubojowe - Służące do humanitarnego uboju zwierząt, działające na zasadzie ciśnienia gazu, co gwarantuje szybkie i skuteczne ogłuszanie.

Wszystkie urządzenia EFA spełniają surowe normy Unii Europejskiej, zapewniając bezpieczeństwo i higienę pracy. Ofertę produktów EFA możesz sprawdzić w naszych sklepach internetowych Gastrosilesia.pl oraz SklepRzeźnika.pl. 

Części zamienne i akcesoria

Oferujemy także bogaty wybór części zamiennych do urządzeń EFA, takich jak piły, aparaty ubojowe, gilotyny czy nożyce. Dzięki temu Twoje urządzenia będą służyć Ci przez wiele lat, zapewniając niezawodność i efektywność.

W naszym sklepie internetowym jest dostępne ponad 300 różnego rodzaju oryginalnych części zamiennych EFA. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce i gwarantujemy pełną dostępność asortymentu producenta. 

Podsumowanie

Firma EFA to synonim jakości i profesjonalizmu w branży przetwórstwa mięsnego. Jej urządzenia są wyjątkowo trwałe, efektywne i bezpieczne, co czyni je idealnym wyborem dla każdego profesjonalisty w branży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

 

Posted in: Blog Serwis24H
Ładowanie...