Filtry produktów

Lista produktów marki Seydelmann

Firma Maschinenfabrik Seydelmann KG, założona w 1843 roku, posiada ponad 180-letnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i dystrybucji wysokowydajnych maszyn do przetwarzania żywności.

Firma Maschinenfabrik Seydelmann KG, założona w 1843 roku, posiada ponad 180-letnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i dystrybucji wysokowydajnych maszyn do przetwarzania żywności. Jako przedsiębiorstwo rodzinne od sześciu pokoleń i mając silne korzenie w południowych Niemczech, firma jest obecna na całym świecie poprzez swoje lokalizacje w Stuttgarcie (siedziba główna) i Aalen (fabryka), oraz stale reprezentowana w ponad 150 krajach.

Maszyny Seydelmann są cenione przez mistrzów masarskich i kierowników produkcji w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach na wszystkich kontynentach. Kutry, miksery, młynki i emulgatory Seydelmann są wykorzystywane nie tylko w produkcji kiełbas i produktów mięsnych, ale także przez producentów sera, warzyw, ryb, a nawet w przemyśle farmaceutycznym, cukierniczym, wypieków i żywności dla niemowląt.

Inżynierowie, mechanicy i projektanci firmy Seydelmann kładą nacisk na bezkompromisową jakość materiałów, technologii i przetwarzania podczas rozwoju, projektowania i produkcji maszyn. Stały rozwój produktów oraz wsparcie serwisowe i techniczne 24/7 na całym świecie pozwalają firmie Seydelmann zachować wiodącą pozycję jako producenta maszyn do przetwarzania żywności.

Ładowanie...