Filtry produktów

Lista produktów marki EFA Schmid & Wezel GmbH

Firma EFA, założona w 1919 roku krótko po I Wojnie Światowej, specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń ubojowych, pił i nożyc.

Firma EFA, założona w 1919 roku krótko po I Wojnie Światowej, specjalizuje się głównie w produkcji urządzeń ubojowych, pił i nożyc. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym oraz wyjątkowej opiece serwisowej, prowadzonej przez Richarda Schmida i Waltera Wezela, firma osiągnęła niebywały sukces, który przełożył się na uznanie również na arenie międzynarodowej. Fabryki pracujące na urządzeniach marki EFA są obecnie uznawane za profesjonalne zakłady przetwórstwa mięsnego.

W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • Piły rozbiorowe, charakteryzujące się lekkością, mocnym silnikiem oraz elektronicznym hamulcem wybiegowym.
  • Piły ubojowe, zapewniające wysokie standardy higieny dzięki całkowicie zamkniętej i odpornej na działanie wody konstrukcji.
  • Noże pneumatyczne, cechujące się cichą i bezwibracyjną pracą oraz wysoką wydajnością i jakością cięcia.
  • Aparaty ubojowe, które używają ciśnienia gazu do uboju zwierząt, zapewniając szybką i skuteczną utratę przytomności. 
  • Wszystkie urządzenia EFA spełniają normy Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma oferuje również sprzedaż części zamiennych do swoich urządzeń oraz szeroki zakres produktów, takich jak piły tarczowe, skórowaczki, kleszcze rozbiorowe i wiele innych.
  • Nowy
Bolec 007010711 EFA

EFA Schmid & Wezel GmbH

Bolec 007010711 EFA

nr producenta 007 010 711

1 992,40 zł netto
2 450,65 zł brutto
Ładowanie...