• 25 w zestawie
  • Nowy

Pas bezkońcowy 1020x55mm K 150 op. 25 szt.

  • Pas bezkońcowy 1020x55mm K 150 op. 25 szt.
  • 25 w zestawie
  • Nowy

Pas bezkońcowy 1020x55mm K 150 op. 25 szt.

Wytrzymały pas ścierny

W magazynie
Dostawa w 24h
Dostawa już od 13.99 zł
Indeks:
Z030630
7,79 zł netto
9,58 zł brutto

Opis produktu

Pas ścierny bezkońcowy to wszechstronne i niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie, przemyśle czy  u majsterkowiczów. Stanowi doskonałą pomoc w zadaniach związanych z obróbką powierzchni, polerowaniem, usuwaniem materiału i przygotowaniem różnych powierzchni do dalszych procesów. Wykonany z wysokiej jakości materiałów ściernych, które zapewniają skuteczne i precyzyjne działanie. Bezkońcowy charakter pasa oznacza, że można go ciągle przesuwać wzdłuż powierzchni pracy, co eliminuje konieczność zmiany pasów w trakcie operacji. Oszczędza to czas i zapewnia płynny przebieg prac.

 

Główne cechy naszych pasów ściernych bezkońcowych:

  1. Wysoka trwałość: Pas ścierny jest wykonany z wytrzymałych materiałów, co sprawia, że jest odporny na zużycie i długo zachowuje swoje właściwości ścierne.

  2. Różne gradacje: Dostępne są różne gradacje ziarna ścierającego, co pozwala dopasować pas do konkretnej pracy – od szybkiego usuwania materiału po delikatne wykończenie powierzchni.

  3. Uniwersalność zastosowań: Pas ten znajduje zastosowanie w obróbce drewna, metalu, tworzyw sztucznych i innych materiałów, dzięki czemu jest nieoceniony w szerokim spektrum branż.

  4. Elastyczność i precyzja: Pas jest elastyczny, dzięki czemu doskonale przylega do kształtu obrabianej powierzchni, umożliwiając precyzyjne i równomierne ścieranie.

  5. Wydajność i ekonomia: Bezkońcowy charakter pasa pozwala na dłuższą pracę bez konieczności częstej zmiany pasów, co przekłada się na większą wydajność i ekonomię.

 

Pas ścierny bezkońcowy to niezastąpione narzędzie dla profesjonalistów i hobbystów, którzy cenią sobie skuteczność, precyzję i oszczędność czasu w procesach obróbki i wykończenia różnych powierzchni. Dzięki wysokiej jakości wykonania oraz różnorodności dostępnych gradacji, pas ten stanie się nieodłącznym elementem wyposażenia każdego warsztatu czy pracowni rzemieślniczej.

Cechy produktu i dodatkowe informacje

Informacje podstawowe
Indeks Z030630
EAN 4014855627516

Inne produkty z tej kategorii

Ładowanie...